Dagbesteding
In de lichte, open ruimte komen de gasten graag. Ze beschrijven Thiems Inn met woorden als ‘bruisend’, ‘warme jas’, ‘vriendelijk’ en ‘flexibel’. Ieder kiest zijn eigen moment en activiteit(en). Terwijl de een regelmatig binnen loopt voor een kopje koffie, komt de ander voor koersbal of canasta. Een aantal gasten combineert zo’n bezigheid met de warme maaltijd, zeker de mensen die de hele dag aanwezig zijn. De paramedische dienst van Het Borsthuis van TMZ is dichtbij en wordt om ondersteuning gevraagd als iemand dat nodig heeft.
Impressies
Volop activiteiten bij Thiems Inn
Wie het weekprogramma van Thiems Inn bekijkt, vindt daar rummikub en geheugentraining, maar ook bridgen en breien. Elke ochtend en elke middag is er iets te doen. Dagelijks vanaf 10 uur staan koffie en thee klaar, tussen 12.30 en 13.30 uur wordt er gegeten en de dag eindigt om 16.00 uur. Wil iemand alleen de warme maaltijd gebruiken? Ook dat kan.
Dagbesteding in Hengelo: van alle markten thuis
De medewerkers van Thiems Inn zijn goed in het begeleiden van de activiteiten, maar ook uitstekend in het beantwoorden van uw vragen op allerlei gebied. Heeft u moeite met het vinden van een goede manicure of belastingadviseur? De medewerkers helpen u op weg, dankzij hun uitgebreide netwerk. Heeft men zelf geen pasklaar antwoord paraat, dan kunt u ervan op aan dat men verder zoekt. Tot er een oplossing is. Deze houding geeft vertrouwen, is de ervaring. En dat vindt TMZ belangrijk.
Aanmelden en meer informatie
Wilt u zich aanmelden voor dagbesteding bij Wijksteunpunt Thiems Inn in Hengelo? Neem dan contact op met onze zorgbemiddeling via het contactformulier of nummer 0900 – 2 453 453. Algemene informatie over de dagbesteding van TMZ vindt u hier en in onze folder.
Contactgegevens
Thiems Inn
Bevrijderslaantje 6
7551 KT Hengelo
Tel: 074-2453587
thiemsinn@triviummeulenbeltzorg.nl